o nás

o nás

BRUNEL Group logo veľké Spoločnosť BRUNEL Group, s.r.o. sa svojím zameraním orientuje na tvorbu, výrobu a poskytovanie služieb a produktov, hlavne v oblasti in-door médií a internetových médií.

Hlavným cieľom spoločnosti je prichádzať na trh s inovatívnymi produktami, ktoré dlhodobo pomáhajú klientom propagovať ich služby, produkty, značku a tak zvyšovať aj možný zisk klienta. Rovnakým cieľom je ponúkať produkty a služby, ktoré zvyšujú celkový kredit a postavenie partnerov a klientov spoločnosti BRUNEL Group, s.r.o..

Pred založením spoločnosti BRUNEL Group, s.r.o. pracoval celý tím pod spoločnosťou s názvom DEKO plus, s.r.o., ktorá bola založená v roku 2002, spoločnosť BRUNEL Group, s.r.o. bola založená v roku 2008.

Spoločnosť BRUNEL Group, s.r.o. neustále pracuje na zabezpečení, bezchybnom priebehu a vylepšení projektov, ktoré ponúka svojim klientom. Získané skúsenosti a know-how sa snažíme implementovať do všetkých nových projektov s hlavným cieľom, aby bol náš klient maximálne spokojný. V súčasnosti spoločnosť BRUNEL Group, s.r.o. prevádzkuje 4 in-door reklamné siete CITYINFO v Bratislave a okolí a poskytuje kompletnú reklamnú produkciu, tiež sa podieľa na niekoľkých internetových projektoch.

 
Get Adobe Flash player